Jesteś tu: Strona główna » Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

O zęby maluchów trzeba dbać! Powinni o tym pamiętać wszyscy rodzice, ponieważ stan uzębienia ma istotny wpływ na rozwój dziecka. Bagatelizowanie tej kwestii może spowodować zahamowanie wzrostu kości szczęki, co w konsekwencji prowadzi do powstania wad narządu żucia. Wymagają one specjalistycznego leczenia ortodontycznego, które jest nie tylko kosztowne, ale również bolesne.

Profesjonalny stomatolog dziecięcy to osoba, która zapewni Waszemu dziecku właściwą opiekę i ustrzeże przed skomplikowanym leczeniem w dorosłym życiu. Już dziś sprawdź naszą ofertę i podaruj swojemu dziecku zdrowy uśmiech, który będzie mu towarzyszył przez całe życie.

Jeżeli chcecie się zatroszczyć o przyszłość swojego dziecka, powinniście sprawdzić naszą ofertę.

Kompleksowa obsługa

Jesteśmy profesjonalną kliniką stomatologiczną specjalizującą się w diagnostyce oraz leczeniu zębów u dzieci, dlatego możemy zaoferować pełną opiekę stomatologiczną od momentu pojawienia się pierwszych ząbków. Nasze wieloletnie doświadczenie, ekspercka wiedza oraz nowoczesny sprzęt to atuty, dzięki którym możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W naszej klinice możecie liczyć na pomoc w zakresie:

  • Usuwania zębów mlecznych
  • Lakowania bruzd
  • Lapisowania zębów
  • Wypełnienia zębów
  • Profilaktyki

Unikalna filozofia działania

Nie każdy stomatolog dziecięcy wie, że pierwsza wizyta w gabinecie jest najważniejsza, ponieważ to od niej zależy późniejszy stosunek dziecka do kolejnych wizyt u dentysty. Nieodpowiednie podejście może w konsekwencji prowadzić do powstania uczucia lęku i strachu. Mogą one skutecznie utrudniać proces leczenia. Wiemy o tym, dlatego w naszym gabinecie wdrożyliśmy innowacyjny system działania, w którym w pierwszej kolejności próbujemy zbudować pozytywną relację z dzieckiem. Swoim zachowaniem pokazujemy, że wizyta u stomatologa nie musi być nieprzyjemna. Proponujemy specjalne wizyty adaptacyjne, które oprócz sprawdzenia stanu uzębienia pozwalają dziecku oswoić się z gabinetem oraz obecnością lekarza stomatologa.

Zapraszamy wszystkie dzieci do kliniki Q-Dent!