01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 8:00 - 15:00
Close
01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Periodontolog Warszawa

Periodontologia jest działem stomatologii, który zajmuje się chorobami tkanek przyzębia. Warto wiedzieć, że współcześnie zaledwie 6% Polaków może pochwalić się całkowicie zdrowym stanem przyzębia, a tego typu schorzenia są drugą, tuż po próchnicy, przyczyną utraty zębów w przypadku osób dorosłych. Choroby tkanek, które otaczają ludzkie zęby zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą z nich jest zapalenie dziąseł, które wynika z zaniedbań higienicznych, do drugiej zaś zalicza się parodontozę. W przypadku każdej z tych chorób niezbędna może okazać się wizyta u naszych periodontologów w Warszawie.

Należy również wspomnieć o zjawisku związanym z zanikiem fizjologicznym kości, który zaczyna się mniej więcej od 20 do 25 roku życia. Jest ono jednak na tyle powolne, że przez wzgląd na kompensację pozostałych tkanek, nasz narząd żucia może być w pełni wydolny przez całe życie. Jednak przekroczenie możliwości kompensacyjnych może prowadzić do zapalenia przyzębia. Chorobę tę dzieli się na zapalenia agresywne, przewlekłe, jak również na zapalenia w przebiegu chorób ogólnych. Wszystkie z nich zaliczane są do chorób infekcyjnych i wszystkie z nich mogą być wyleczone przez warszawskich periodontologów pracujących w naszym gabinecie.

Periodontolog Warszawa

Nasi warszawscy periodontolodzy to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne cechy, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy o tym, że dobry periodontolog to osoba wykształcona o dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dlatego też możemy zagwarantować Państwu, że wszyscy nasi lekarze posiadają wyżej wymienione cechy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu grono naszych Klientów nieustannie się powiększa, co nas bardzo cieszy.

Periodontolodzy z Warszawy zatrudnieni w naszej klinice to bez wątpienia najlepsi profesjonaliści, którzy swoją prace wykonują precyzyjnie i bardzo uważnie. Dbają oni również o życzliwą i miłą atmosferę w gabinecie, starając się zniwelować ewentualny stres związany z wizytą, tak by przebiegła ona możliwie jak najprzyjemniej. Bierzemy pod uwagę obawy naszych Pacjentów, dlatego też staramy się tłumaczyć im przebieg leczenia oraz odpowiadać na wszystkie ich pytania, tak, by mogli oni poczuć, że znajdują się w dobrych rękach.