01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 8:00 - 15:00
Close
01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Protetyka stomatologiczna Warszawa

Brak kompletnego uzębienia to obecnie problem, z którym zmaga się znaczna część Polaków. Ubytki to czynnik, który wpływa przede wszystkim na estetykę uśmiechu, ale również na aspekty zdrowotne, a ich obecność może przyczynić się do utraty pewności siebie. Co więcej, brak niektórych zębów powoduje obciążenia pozostałych, co zmienia rozkład sił naprężenia zgryzu. Współcześnie, alternatywą dla rozwiązań implantologicznych jest protetyka. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz gabinet, a doświadczeni lekarze zajmą się tu profesjonalnie Państwa uzębieniem, abyście znów mogli poczuć się komfortowo. W ramach protetyki w Warszawie wykonujemy uzupełnienia stałe, ruchome oraz kombinowane (uzupełnienia ruchome połączone ze stałymi).

Nasi protetycy dentystyczni w Warszawie w swojej pracy wykorzystują różnorodne uzupełnienia porcelanowe, spośród których wyróżnić można:

  • protezy akrylowe, szkieletowe oraz mikroprotezy
  • wkłady porcelanowe onley oraz inley
  • mosty
  • korony na stali bezniklowej, złocie lub tytanie
  • korony pełnoceramiczne: Procera, Zircon
  • licówki

Warto również wiedzieć, że Q-Dent to gabinety stomatologiczne łączące ze sobą wiedze teoretyczną wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami. Dlatego też do wykonania protez wykorzystujemy materiały takie, jak: włókno szklane, tytan i jego pochodne oraz tlenek chloru.

Qdent_dr _Gryszkiewicz

Protetyk dentystyczny Warszawa

Wiele osób wie, że wybór dobrego protetyka dentystycznego w Warszawie nie jest prosty, ponieważ, jak spośród wielu dostępnych na rynku gabinetów wybrać ten właściwy? Z wysoce wykwalifikowanym personelem medycznym, nowoczesnymi materiałami i niezbędnym sprzętem? Poszukując warszawskiego protetyka warto więc postawić na doświadczonych lekarzy, cieszących się nienaganną opinią wśród wielu pacjentów. Protetyka Q-Dent gwarantuje najwyższą jakość usług stomatologicznych zapewniającą satysfakcjonujące rezultaty leczenia.

Nasi protetycy dentystyczni w swojej pracy wykorzystują przede wszystkim protezy wykonane z akrylu, jak również protezy szkieletowe, które dzięki swojemu sztywnemu układowi dodatkowo ochraniają dziąsła. Każdorazowo starannie dobieramy rodzaj protezy, uwzględniając rozmieszczenie, jak również liczbę ubytków, tak, by zapewnić Państwu możliwie jak największy komfort. Warto również dodać, że w naszych gabinetach pracują wyłącznie wykwalifikowani lekarze, którzy edukowali się oraz zdobywali doświadczenie w zakresie protetyki. Wieloletnia praktyka umożliwia im świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Portrait of dantist in dental clinic

Protetyka Warszawa

Warszawscy protetycy zatrudnieni w naszej klinice to bez wątpienia najlepsi profesjonaliści, którzy swoją prace wykonują precyzyjnie i bardzo uważnie. Dbają oni również o życzliwą i miłą atmosferę w gabinecie, starając się zniwelować ewentualny stres związany z wizytą, tak by przebiegła ona możliwie jak najprzyjemniej. Bierzemy pod uwagę obawy naszych Pacjentów, dlatego też staramy się tłumaczyć im przebieg leczenia oraz odpowiadać na wszystkie ich pytania, tak, by mogli poczuć, że znajdują się w dobrych rękach.

Co równie ważne, nasi protetycy dentystyczni dbają również o odpowiedni wygląd otoczenia, w którym wykonują swoją codzienną pracę. Dlatego też starają się, by wszystkie gabinety lśniły nienaganną czystością, co tyczy się również wszelkiego sprzętu używanego na co dzień. Te z pozoru błahe detale znacząco wpływają na komfort przebywania w naszym gabinecie, dlatego też jest to kwestia, której nigdy nie staramy się bagatelizować. Takie szczegóły sprawiają, że wszyscy nasi Klienci mogą poczuć się u nas dobrze.

Wszystkie osoby poszukujące dobrych protetyków dentystycznych w Warszawie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Nasi lekarze to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne cechy, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy o tym, że dobry protetyk to osoba wykształcona o dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dlatego też możemy zagwarantować Państwu, że wszyscy nasi lekarze posiadają wyżej wymienione cechy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu grono naszych Klientów nieustannie się powiększa, co nas bardzo cieszy.