Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Wybielanie zębów

Zdrowy i piękny uśmiech jest przez większość z Nas bardzo pożądany. Niestety wraz z wiekiem, na skutek przyjmowanych leków (antybiotyki z grupy tetracyklin) oraz spożywanych pokarmów (kawa, herbata, palenie tytoniu) nasze zęby ciemnieją i tracą swój jasny piękny kolor. Stomatologia estetyczna znalazła jednak rozwiązanie na ten problem. Obecnie istnieje możliwość rozjaśnienia swoich zębów zarówno w domu jak i w gabinecie stomatologicznym. Należy jednak pamiętać o tym by wybielanie zębów zawsze odbywało się pod kontrolą lekarza stomatologa.W naszym gabinecie posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najlepszych systemów do wybielania Zoom! Advanced Power ®.

Efekty wybielania zębów

Przeprowadzone badania dowodzą, iż 50% pacjentów poddanych zabiegowi wybielania zębów przy użyciu Zoom! Advanced Power osiąga kolor B1 lub lepszy.

Przykładowe efekty wybielania zębów przy użyciu lampy Zoom! Advanced Power

Cena wybielania zębów w Warszawie

Wybielanie przy pomocy lampy Zoom Advance Power1800 zł
Wybielanie za pomocą metody nakładkowej1000 zł
Dodatkowa strzykawka (metoda wybielana nakładkowego)100 zł

Jak działa Zoom Advanced Power?

System Zoom to metoda wzmożonego działania Lampy Zoom! Advanced Power oraz specjalnego żelu nakładanego na zęby Zoom 2.
Światło z lampy aktywuje specjalna formule 25% nadtlenku wodoru (żel Zoom 2) i wspomaga go podczas przenikania powierzchni zębów. Żel Zoom 2 działa dzięki reakcji „photo-fenton” która zachodzi miedzy nadtlenkiem wodoru i żelazem. W wyniku tej reakcji powstaje rodnik grupy wodorotlenkowej, który usuwa przebarwienia zębów.
Zabieg wybielania trwa 3-4 sesje po 15 minut naświetlania zębów lampa Zoom! oraz czas potrzebny na przygotowanie pacjenta do zabiegu.
Jeśli na zębach znajduje się duży osad, wybielanie musi być poprzedzone usunięciem go poprzez zabieg skalingu i piaskowania. Dopiero wówczas można umówić się na zabieg wybielania.

 

 

Zoom Advanced Power na świecie

System ten jest jednym z najpopularniejszych systemów do wybielania na świecie. Stosują go gwiazdy Hollywood a efekty można było zobaczyć w programach telewizyjnych takich jak „The Doctors” czy „Extream Makeover”.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress