01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 8:00 - 15:00
Close
01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

W dalszym ciągu wiele osób obawia się leczenia kanałowego, a strach ten może być wynikiem tego, że w przeszłości zabieg ten był dosyć nieprzyjemny i wiązał się z kilkoma długimi wizytami w salonie dentystycznym. Dlatego też warto wiedzieć, że współczesne leczenie kanałowe może zakończyć się już podczas jednej wizyty i może być ono przeprowadzone z wykorzystaniem nowoczesnego mikroskopu. Jeżeli więc poszukują Państwo dobrego lekarza w Warszawie, który zajmuje się tego typu zabiegami i dysponuje nowoczesnym sprzętem, serdecznie zachęcamy do wizyty w naszej placówce.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem to metoda polegająca na leczeniu zapaleń miazgi zęba. Nasi stomatolodzy w Warszawie dokładnie oczyszczają wnętrze chorego zęba zarówno z bakterii, jak i martwych tkanek miazg oraz dezynfekują kanały korzeniowe, ażeby następnie wypełnić je specjalnie przeznaczonym do tego materiałem. Warto również wiedzieć, że zęby leczone kanałowo są zębami martwymi, które pozostawione samopas mogą stać się inkubatorami wielu toksycznych bakterii beztlenowych. W niektórych sytuacjach mogą one przedostawać się bezpośrednio do krwiobiegu, przyczyniając się do powstawania poważnych problemów ze zdrowiem. Wiele z nich może objawić się dopiero w późniejszym okresie, dlatego warto zadbać o tę kwestię już dziś.

stomatolog

Leczenie kanałowe pod mikroskopem w Warszawie – zapraszamy do kontaktu!

Czy wiedzą Państwo, dlaczego cieszymy się nienaganną opinią wśród wszystkich naszych Pacjentów? Powodów jest wiele, jednak na wstępie warto zaznaczyć, że wszyscy nasi lekarze to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne cechy, by móc świadczyć usługi z zakresu leczenia kanałowego pod mikroskopem w Warszawie na najwyższym poziomie. Wiemy o tym, że dobry stomatolog to osoba wykształcona o dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dlatego też możemy zagwarantować Państwu, że wszyscy nasi lekarze posiadają wyżej wymienione cechy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.

Co równie istotne, dentyści zatrudnieni w naszej klinice to bez wątpienia najlepsi profesjonaliści, którzy swoją pracę związaną z leczeniem kanałowym pod mikroskopem i nie tylko wykonują precyzyjnie i bardzo uważnie. Dbają oni również o życzliwą i miłą atmosferę w naszym warszawskim gabinecie, starając się zniwelować ewentualny stres związany z wizytą, tak by przebiegła ona możliwie jak najprzyjemniej. Bierzemy pod uwagę obawy naszych Pacjentów, dlatego też staramy się tłumaczyć im przebieg leczenia oraz odpowiadać na wszystkie ich pytania, tak, by mogli oni poczuć się komfortowo.