01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 8:00 - 15:00
Close
01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

WYBIELANIE NAKŁADKOWE NITE WHITE

Preparaty Nite White służą do wybielania nakładkami stosowanymi w ciągu nocy. Jako środek aktywny zawierają nadtlenek karbamidu. Usuwają one różnorodne przebarwienia, bardzo dobrze sprawdzają się także w przypadku „szarawego” odcienia zębów po stosowaniu antybiotyków (tetracyklin). Ogromną zaletą systemu Nite White jest fakt, że są to jedyne preparaty, które poza usuwaniem przebarwień, odtwarzają szkliwo. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w linii produktów Nite White, amorficznego fosforanu wapnia (ACP). ACP jest innowacyjnym środkiem, który ma właściwości odbudowy szkliwa, wytwarzając na powierzchni zębów nową powłokę. Ponadto znacznie minimalizuje ryzyko nawrotu przebarwień, które czasami mogą pojawić się już po 6 miesiącach od zakończenia wybielania. Po zastosowaniu tej metody nakładkowej nasz uśmiech jest olśniewająco biały, a dodatkowo szkliwo zębów jest wzmocnione i błyszczące. Preparat Nite White oprócz amorficznego fosforanu wapnia(ACP), zawiera azotan potasu oraz fluor, które dodatkowo zapobiegają wystąpieniu nadwrażliwości wybielonych zębów.  Jest to jedyny preparat na rynku, który zawiera aż 3 środki eliminujące nadwrażliwość zębów, dzięki czemu zmniejsza nadwrażliwość pozabiegową aż o 30 procent.

W trakcie wybielania nakładkowego potrzebne będą około dwie wizyty w gabinecie. Na pierwszej z nich wykonywane są wyciski zębów. Z nich przygotowywane są indywidualne, przezroczyste nakładki. Na następnej wizycie, lekarz dentysta dokładnie wyjaśnia sposób aplikowania preparatu wybielającego oraz przekazuje gotowe nakładki oraz żel Nite White. Po zakończeniu wybielania zęby staną się widocznie bielsze a dodatkowo już zawsze będą wyraźnie jaśniejsze niż przed zastosowaniem żelu. W większości przypadków zabieg nie wymaga już powtórzenia. Jednak, jeśli po pewnym czasie zęby lekko ściemnieją to, po konsultacji z dentystą,  wybielanie nakładkami  można  ponownie wykonać. Zaletą jest, że nie trzeba już wtedy powtarzać całej procedury zabiegu a jedynie założyć nakładki z preparatem na 3-4 noce.

Według najnowszych badań, metody nakładkowe są najbardziej polecanym sposobem wybielania zębów. Co więcej, dają one porównywalne efekty jak jednoseansowe wybielanie zębów lampą w gabinecie. Coraz częściej popierane jest stwierdzenie, że systematyczne wybielanie przy użyciu nakładek może być nawet bardziej skuteczne niż to z wykorzystaniem lampy. A to dzięki, potwierdzonemu w badaniach klinicznych, długotrwałemu pozostawaniu żelu wybielającego w strukturze zębów. W metodzie nakładkowej związki  wybielające mogą być aktywne w zębinie i szkliwie nawet do 36 godzin. I w związku z tym, podczas aplikacji nowej porcji żelu w nakładkach, poprzednia dawka zostaje wzmocniona, a to potęguje działanie wybielające. Pamiętajmy, że jest to w pełni bezpieczny sposób. Nie dochodzi bowiem do zwiększenia stężenia samego preparatu, które mogłoby zagrażać szkliwu czy zębinie, tylko do przejściowych kumulacji aktywnych form wybielacza w strukturze naszych zębów.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress