Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Implantologia to innowacyjna metoda i dziedzina stomatologii, która pozwala w skuteczny sposób uzupełnić brakujące zęby, przywrócić estetykę uśmiechu oraz podstawowe funkcje uzębienia. Implanty zębowe są nowoczesnym sposobem wypełnienia ubytków, a zarazem przewyższają swoimi zaletami inne praktyki wykorzystywane w tym celu. Wyglądem przypominają naturalne zęby, odtwarzają ich funkcje, a pacjent odczuwa je jak własne uzębienie. Z implantów zębowych można skorzystać zarówno, gdy brakuje jednego zęba, jak i przy większej liczbie ubytków w szczęce.

Ponadto, przy ich wszczepianiu, w przeciwieństwie do mostów protetycznych, nie trzeba opracowywać (szlifować) zębów. Odtwarzanie ich sposobu działania niemal w identyczny sposób, jak w przypadku naturalnego uzębienia i pozwala wyeliminować problemy z niedokładnym dopasowaniem uzupełnienia protetycznego czy utrzymaniem higieny.

Założenie implantów zębowych nie stwarza także ryzyka wad wymowy lub trudności w jedzeniu. Dodatkowo są bardzo trwałym rozwiązaniem, a przy codziennym stosowaniu oraz odpowiedniej higienie jamy ustnej i regularnym wizytom kontrolnym, pacjent może się nimi cieszyć przez wiele lat. Implanty zębowe są jedną z propozycji naszego gabinetu działającego na terenie Warszawy.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress