Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Piaskowanie zębów Warszawa

Piękny i zdrowy uśmiech? To możliwe! Wystarczy w odpowiedni sposób zadbać o stan swojego uzębienia, poprzez regularne wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. Oferujemy Państwu profilaktykę, która jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania chorobom zębów oraz dziąseł. Dzięki regularnym kontrolom można z odpowiednim wyprzedzeniem zidentyfikować ubytki próchnicowe oraz podjąć odpowiednie działania, które pozwolą wyeliminować problem w początkowej fazie rozwoju. Nasza klinika oferuje następujące zabiegi profilaktyczne.

Skaling – jest to zabieg pozwalający usunąć kamień nazębny osadzający się głównie w okolicach szyjek zębowych. Kamień jest miejscem rozwoju bakterii, dlatego może być on źródłem chorób dziąseł bądź próchnicy. Każdy z Was powinien pamiętać o jego regularnym usuwaniu! W naszej klinice wykonujemy usuwanie kamienia nazębnego i poddziąsłowego.

Piaskowanie zębów – to zabieg pozwalający usunąć z zębów osady, które gromadzą się na płytce nazębnej. Skutecznie niweluje różne przebarwienia oraz drobne ilości kamienia nazębnego, dlatego można go stosować jako zabieg uzupełniający metodę skalingu. Stosujemy specjalny piasek dentystyczny. Piaskowanie zębów ma charakter kompleksowego zabiegu oczyszczającego, pozwalającego na usunięcie zabrudzeń zgromadzonych w miejscach trudno dostępnych podczas higieny jamy ustnej. Hamuje to rozwój flory bakteryjnej i drobnoustrojów odpowiedzialnych za problemy z próchnicą i schorzenia dziąseł. W naszym gabinecie w Warszawie jest również rekomendowany jako zabieg poprzedzający wybielanie zębów. Do piaskowania zębów stosujemy specjalistyczną piaskarkę stomatologiczną, za pomocą której na zęby kierowany jest piasek dentystyczny w formie skoncentrowanego strumienia.

Lakierowanie – to profilaktyczny zabieg stomatologiczny, który polega na dostarczeniu zębom stężonej dawki fluoru. Dzięki niemu zwiększa się wytrzymałość szkliwa, dlatego zęby po takim zabiegu są uodpornione nie tylko na niekorzystne działanie bakterii, ale również czynniki i uszkodzenia mechaniczne.

Pacjenci odwiedzający naszą klinikę mogą skorzystać z wyżej wymienionych usług w formie pojedynczego zabiegu lub kompleksowego zestawu wszystkich wymienionych wyżej usług, gwarantujemy piaskowanie zębów w naszych gabinetach w Warszawie – na najwyższym poziomie!

Piaskowanie zębów w Warszawie – Już dziś zadbaj o piękny uśmiech!

Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapisania się na wizytę w gabinecie Q-Dent. Zadbamy o Wasz zdrowy i piękny uśmiech!

Zabiegiem zyskującym na popularności w naszej klinice w Warszawie jest piaskowanie. Poprawia ono wygląd zębów przez ujednolicenie ich kolorystyki, wygładzenie powierzchni i eliminację nieestetycznych osadów. Ma zatem charakter jednocześnie estetyczny i profilaktyczny. Zalecany jest przede wszystkim osobom korzystającym z wyrobów tytoniowych, spożywających duże ilości kawy i herbaty, posiadaczom aparatów ortodontycznych oraz tzw. stłoczonych zębów. Najlepsze rezultaty przynosi wykonywanie piaskowania co najmniej raz na pół roku. Pacjent zyskuje wówczas pewność, że przy takiej częstotliwości ryzyko uszkodzenia szkliwa przez bakterie namnażające się na płytce na zębach oraz w miejscach, gdzie nie dociera szczoteczka i nitka dentystyczna, jest odpowiednio minimalizowane. Piaskowanie zębów wykonywane przez naszych stomatologów w Warszawie jest procederem bezbolesnym i w pełni bezpiecznym. Wykonuje je wykwalifikowany lekarz, z użyciem nowoczesnego sprzętu, w aseptycznych warunkach gabinetu urządzonego w wysokim standardzie. Czas trwania zabiegu wynosi około 30 minut. Tuż po nim dopuszcza się spożywanie jedzenia i napojów, z zaleceniem wstrzymania się od konsumpcji wyrobów tytoniowych, koloryzujących i kwaśnych produktów. Aby piaskowanie przyniosło pełniejszy rezultat, wskazane jest zastosowanie po nim fluoryzacji efektywnie wzmacniającej szkliwo zębowe.

Skorzystaj z naszej oferty piaskowania zębów w Warszawie i zadbaj o powierzchnie swoich zębów już dziś!

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress