Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Stomatologia

Gwarantujemy najwyższy standard usług

Każdy z nas chciałby mieć piękne, równe zęby. Olśniewająco biały uśmiech to marzenie chyba wszystkich. A jeśli do tego nasze uzębienie jest w pełni zdrowe to kolejny powód do zadowolenia. Dzięki współczesnej stomatologii możemy to osiągnąć. Wspaniały uśmiech w dzisiejszych czasach jest dostępny u każdego: od dzieci do dojrzałych dorosłych.

Pamiętajmy, że próchnica, braki w uzębieniu, przebarwione zęby to nie tylko problem estetyczny ale i coraz częściej, społeczny. Bywa powodem do wstydu, obniżonej samooceny a niekiedy i lęku przed uśmiechaniem się oraz kontaktami z ludźmi, prowadząc nierzadko do problemów w nauce, w pracy, w stosunkach międzyludzkich. Uśmiech pełen równych, zdrowych zębów dodaje pewności siebie od najmłodszych lat, jest symbolem urody oraz oznaką zdrowia, dając poczucie zadowolenia i sukcesu, co w we współczesnym świecie ma ogromne znaczenie. Prostym i szybkim sposobem na poprawę naszego uśmiechu jest wybielanie zębów. Współczesna stomatologia estetyczna zapewnia bezpieczne rozjaśnienie naszego uśmiechu, które nie dość, że nie narusza struktury szkliwa i zębiny, to dodatkowo je wzmacnia i zapobiega nadwrażliwości. Również leczenie próchnicy, przebiega inaczej niż parę lat temu.

Nasza misja

Stomatologia Q-Dent gwarantuje najwyższą jakość usług.

Doświadczenie

Zespół doświadczonych lekarzy, cieszących się nienaganną opinią wśród wielu pacjentów.

Kontakt

Nowoczesne leczenie

Współczesna stomatologia wyeliminowała praktycznie nieestetyczne „srebrne” wypełnienia amalgamatowe. Dziś najważniejsze jest jak najbardziej oszczędne opracowanie ubytku próchnicowego, a co za tym idzie minimalna utrata tkanek zęba. Obecnie używane materiały do wypełnień zapewniają wysoką estetykę, są dobierane do koloru naszych zębów, przez co „plomby” są niemal nie do odróżnienia od własnego zęba. Nowoczesne leczenie kanałowe otwiera wiele możliwości, dzięki którym zęby, które jeszcze parę lat temu były „skazane” na usunięcie, obecnie udaje się wyleczyć. Użycie mikroskopu zabiegowego, pozwala na niemal idealne opracowanie i wypełnienie kanałów korzeniowych podczas leczenia endodontycznego. Pamiętajmy, że dziś piękny uśmiech nabiera coraz większego znaczenia. Proste zęby i harmonijne uzębienie zapewniają ogromne poczucie komfortu i dodaje pewności siebie. Dzięki możliwościom nowoczesnej ortodoncji, praktycznie każdą wadę zgryzu można skorygować. I to w każdym wieku! Oczywiście u dzieci i młodzieży, u których zęby i kości szczęk są jeszcze w fazie rozwoju jest to proces łatwiejszy. Nie oznacza to jednak, że u dorosłych pacjentów leczenie jest niemożliwe. Nic bardziej błędnego. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu porcelanowych zamków ortodontycznych, aparat staje się prawie niewidoczny na naszych zębach. W dzisiejszych czasach nawet chirurgia stomatologiczna, kojarzona głównie z usuwaniem zębów, walczy o to, aby utrzymać własne zęby, nawet te objęte różnymi procesami chorobowymi. Wykonywane w naszym gabinecie zabiegi takie jak resekcje wierzchołków korzeni czy usuwanie torbieli, umożliwiają zachowanie zębów, które w innym wypadku musiałyby być usunięte. Nowoczesna protetyka odtwarza braki w uzębieniu, odbudowuje złamane zęby, poprawia ich kształt i wygląd, by przywrócić Państwu pełen komfort podczas uśmiechania się.

Oferta Q-dent

W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań lekarze dentyści ze Stomatologii Q-dent w Warszawie uzupełniają brak  pojedynczego zęba, kilku zębów lub nawet całej szczęki. Oferujemy korony i mosty porcelanowe jak i estetyczne protezy szkieletowe. Znacznie zniszczone zęby zostają pokryte lśniącymi koronami porcelanowymi. Licówki, czyli cieniutkie „płatki porcelany” pomagają skorygować barwę, kształt czy wielkość naszych przednich zębów. Najnowocześniejszą metodą uzupełnienia ubytków w naszym uzębieniu są implanty. W ciągu paru miesięcy, miejsce w którym nie mieliśmy zęba, zostaje zastąpione nową odbudową, niemal identyczną z naturalnym uzębieniem. Pomijając doskonały efekt estetyczny, implanty ponadto, prawie tak samo działają podczas żucia pokarmów, jak własne zęby, zachowując zdrowe kości szczęk i funkcjonalność całej jamy ustnej. Współczesna stomatologia oferuje również lepsze i dokładniejsze metody diagnostyki. Radiografia cyfrowa umożliwia „prześwietlenie” naszych zębów w zaledwie kilka sekund, ograniczając przy tym do minimum dawkę promieniowania rentgenowskiego a dodatkowo cyfrowy obraz umożliwia pomiary, wyróżnienie czy powiększenie widocznych struktur na zdjęciu.

Warto pamiętać, że znacznie lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego nie zapominajmy o regularnych wizytach kontrolnych stanu naszego uzębienia. Przy dzisiejszych możliwościach, wizyta u stomatologa może być praktycznie bezbolesna, a znieczulenie do zabiegów stomatologicznych jest standardem. W gabinecie stomatologii Q-Dent w Warszawie, nasi lekarze dentyści zaplanują najlepszy dla Państwa plan leczenia. W pełni zrealizujemy Państwa oczekiwania wybierając idealną metodę i materiały przy poprawie estetyki i funkcjonowania Państwa uzębienia. Dodatkowo wysokie kwalifikacje naszych stomatologów sprawią, że leczenie w naszym gabinecie będzie w pełni komfortowe dla Państwa.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress