Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Ortodoncja dzieci, młodzieży i dorosłych

ORTODONCJA U DZIECI I MŁODZIEŻY

Profilaktyka to podstawowy powód, dla którego warto odwiedzić z dzieckiem ortodontę. Zaniedbane wady zgryzu, w początkowej fazie łatwiejsze do kontroli i wyleczenia z czasem  spotęgują się i będą dużo bardziej uciążliwe, zarówno estetycznie, jak i zdrowotnie a także trudniejsze do wyleczenia.

Wychowując dziecko musimy dbać o jego zdrowie, by uchronić je od problemów w przyszłości. Ważnym jest by pierwsza wizyta u ortodonty nie była nieprzyjemna, aby zachęcić naszą pociechę do kontynuacji leczenia. Zapewniamy, iż w Stomatologii Q-Dent wizyty są absolutnie bezstresowe nawet dla najmłodszych pacjentów.

ORTODONCJA U NASTOLATKÓW

Dziś aparat ortodontyczny nie jest powodem do wstydu, lecz radością w dążeniu do sukcesu jaki stanowią zdrowe, pięknie prezentujące się zęby. Młodzież jest bardzo świadoma tego, jak ważny jest w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny.

Decydując się na aparat nastoletni pacjenci mogą wraz z lekarzem skomponować własny aparat korzystając z całej gamy kolorów klamr, jakie zapewniają nam producenci.

Kto powiedział, że aparat nie może komponować się z naszymi upodobaniami? Wręcz odwrotnie – może stać się częścią naszego wizerunku. Aparat świadczy też o pewnej dojrzałości młodego człowieka, który daje dowód tego, iż potrafi myśleć przyszłościowo, dba o siebie i pragnie zachować zdrowie

ORTODONCJA U DOROSŁYCH 

Błędem jest myślenie, że leczenie ortodontyczne przynosi efekty tylko w młodym wieku. Bogaty arsenał ortodontyczny, z całą gamą aparatów specjalistycznych, daje możliwość podjęcia leczenia w każdym wieku. Wady zgryzu są przyczyną chorób przyzębia, a te są głównym powodem utraty zębów u dorosłych.

U pacjentów dojrzałych ortodoncja ma szerokie zastosowanie, szczególnie we współpracy z protetyką. Przygotowawcze działanie ortodoncji dla działań protetycznych może spowodować, że lekarz protetyk z Stomatologii Q-Dent ma możliwość by dobrać bardziej komfortowe i nowoczesne rozwiązania protetyczne dla swojego pacjenta.

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress