01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00 Sob: 8:00 - 15:00
Close
01-142 Warszawa, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Profilaktyka – piaskowanie zębów Warszawa

Piękny i zdrowy uśmiech? To możliwe! Wystarczy w odpowiedni sposób zadbać o stan swojego uzębienia, poprzez regularne wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym. Oferujemy Państwu profilaktykę, która jest najskuteczniejszym sposobem zapobiegania chorobom zębów oraz dziąseł. Dzięki regularnym kontrolom można z odpowiednim wyprzedzeniem zidentyfikować ubytki próchnicowe oraz podjąć odpowiednie działania, które pozwolą wyeliminować problem w początkowej fazie rozwoju. Nasza klinika oferuje następujące zabiegi profilaktyczne

Skaling – jest to zabieg pozwalający usunąć kamień nazębny osadzający się głównie w okolicach szyjek zębowych. Kamień jest miejscem rozwoju bakterii, dlatego może być on źródłem chorób dziąseł bądź próchnicy. Każdy z Was powinien pamiętać o jego regularnym usuwaniu! W naszej klinice wykonujemy usuwanie kamienia nazębnego i poddziąsłowego.

Piaskowanie – to zabieg pozwalający usunąć z zębów osady, które gromadzą się na płytce nazębnej. Skutecznie niweluje różne przebarwienia oraz drobne ilości kamienia nazębnego, dlatego można go stosować jako zabieg uzupełniający metodę skalingu.

Lakierowanie – to profilaktyczny zabieg stomatologiczny, który polega na dostarczeniu zębom stężonej dawki fluoru. Dzięki niemu zwiększa się wytrzymałość szkliwa, dlatego zęby po takim zabiegu są uodpornione nie tylko na niekorzystne działanie bakterii, ale również czynniki i uszkodzenia mechaniczne.

Pacjenci odwiedzający naszą klinikę mogą skorzystać z wyżej wymienionych usług zarówno w formie pojedynczego zabiegu lub kompleksowego zestawu wszystkich wymienionych wyżej usług.

Już dziś zadbaj o piękny uśmiech!

Wszyscy wiemy, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapisania się na wizytę w gabinecie Q-Dent. Zadbamy o Wasz zdrowy i piękny uśmiech!