Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 Pon - Pt: 8:00 - 20:00
Close
Stomatolog Q-dent, 01-142 Warszawa-Wola, ul.Sokołowska 9/U27 b.gryszkiewicz@wp.pl

Usuwanie kamienia nazębnego Warszawa

Nawet na dokładnie i starannie mytych zębach może tworzyć się z czasem nieestetyczny kamień nazębny, który nieusuwany regularnie może przyczynić się do powstawania wielu nieprzyjemnych problemów, takich jak parodontoza, czy też próchnica. Powstaje on pod oraz nad dziąsłami i jest doskonałym środowiskiem dla rozwijających się bakterii. Dla wszystkich osób borykających się z podobnym problemem, oferujemy usługi związane z usuwaniem kamienia nazębnego w Warszawie. Udowadniamy, że zabieg ten może być całkowicie bezbolesny, a przy tym atrakcyjny cenowo!

Kamień nazębny jest twardym osadem o ciemnym zabarwieniu, który powstaje w wyniku tworzenia się zwapniałej warstwy płytki nazębnej. Jego rozwojowi sprzyja przede wszystkim niewłaściwa higiena jamy ustnej, picie mocnej kawy i herbaty oraz nałogowe palenie tytoniu. Na kamień nazębny składają się zarówno bakterie, jak i węglowodany, które są głównym powodem powstawania chorób dziąseł oraz próchnicy. Osadza się on najczęściej w okolicach szyjek zębowych, jak również w trudno dostępnych dla szczoteczki miejscach. Jego usunięcie na własną rękę może być niewykonalne, dlatego też nasze usługi usuwania kamienia nazębnego w Warszawie cieszą się tak dużą popularnością.

Fotolia_158738873_Subscription_XXL123
dentysta usuwa kamień nazębny

Skuteczne usuwanie kamienia nazębnego w Warszawie

Warto wiedzieć, że kamień na zębach nie jest niczym niezwykłym i pojawia się on u każdego człowieka. Nawet najbardziej doświadczeni dentyści nie znają sposobów na skuteczną przed nim ochronę, jednak potrafią oni wskazać czynniki wpływające na jego częstsze pojawianie się. Częstotliwość występowania kamienia może być uzależniona genetycznie, może również zależeć od składu wydzielanej śliny, nieprawidłowo wykonanych plomb, czy też wad zgryzu. Nie bez znaczenia jest również nasza dieta – szacuje się, że narastaniu kamienia sprzyja częste jedzenie nabiału oraz węglowodanów, które przyczyniają się do zagęszczenia śliny. Jeżeli więc borykają się Państwo z podobnym problemem, warto jest zgłosić się do naszego gabinetu oferującego usługi usuwania kamienia nazębnego.

Wszystkie osoby poszukujące specjalistów od usuwania kamienia nazębnego w Warszawie, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Nasi lekarze to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne cechy, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiemy o tym, że dobry stomatolog to osoba wykształcona o dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, dlatego też możemy zagwarantować Państwu, że wszyscy nasi lekarze posiadają wyżej wymienione cechy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu grono naszych Klientów nieustannie się powiększa, co nas bardzo cieszy

Facebook
Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress